Biz Kimiz?

Fenomen Dans Akademi dans kursu, alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile her yaştan insana dansı sevdirmek için kurulmuştur. Fenomen Dans Akademi dans kursu; Adana genelinde hobi ve mesleki anlamda dans dersleri vererek şehrin profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta, dans tutkunlarının hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlamaktadır.

Fenomen Dans Akademi Sosyal Latin dans kursları, Salon, Serbest Stil, Halk Dansları kategorilerinde ve farklı dallarda dans eğitimi verilmesini, profesyonel dans eğitmenleri ile grup ve özel dans dersleri hazırlayarak yeteneklerinin farkında, dansı hayatının bir parçası yapan bireyler yetiştirilmesini sağlamaktadır.

Neden Biz?

Fenomen Dans Akademi, profesyonel dans eğitmenlerini sizlerle buluşturarak uluslararası standartlarda dans dersleri almanızı, bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlıyor.

 • Şehrinizdeki En İyi Dans Okulu
 • En İyi Dans Kursu Eğitmenleri
 • Adana Genelinde Dans Eğitimi
 • Uluslararası Eğitim Standardı
 • Ders Telafi İmkanları
 • Ekonomik Ödeme Seçenekleri
 • Özel Ders Programları
 • Organizasyon ve Yarışmalar

Uzmanlık Alanlarımız

Dans Eğitimleri
Özel Koreografiler
Dans Organizasyon
Festival ve Yarışmalar
Dans Danışmanlığı
Kişiye Özel Eğitim

Dans Akademi – Yetkili Eğitim Merkezleri

Yorumlar

 • Okulumuzun halk dansları grubu için düzenli olarak bir eğitmene ihtiyacımız vardı. Dans Akademi bize bu hizmeti sağladı. 2 yıldır aynı eğitmenle yolumuza devam ediyoruz ve çeşitli yarışmalarda ödül aldık. Sizlere teşekkürler.

  Ümit Remzi Yorulmaz
 • Şirketimizin yıl sonu partisi için gösteri yapmak istedik. Satın Alma ve Halkla İlişkiler departmanından arkadaşlarımızla gösteri yapalım dedik. Dans Akademi ile tanıştık ve firmamıza özel bir koreografi hazırladık. Gecemiz çok eğlenceliydi, emeği geçen herkese teşekkürler.

  Şermin Taşkıran

Fenomen Dans Akademi Farkıyla Tanışın!

Profesyonel dans eğitmenleri ile uluslararası standartlarda dersler, kaliteli dans eğitimi olanakları ve %100 öğrenme garantisi.

Alanında Ödüllü Eğitmenler

Adana’nın en tanınmış ve alanında uzman, profesyonel dans kursu eğitmenlerinden dans dersi alma ve kendinizi geliştirme imkanı.

Adana Genelinde Eğitim

Adana genelinde dans tutkunlarına ve dans etmeyi öğrenmek isteyenlere Fenomen Dans Akademi dans kursu eğitim hizmetleri.

Uluslararası Eğitimler

Fenomen Dans Akademi uluslararası eğitim standardı, her dansın kendine özgü kültürü ve müzikleri ile hazırlanan eşsiz ve ayrıcalıklı dans eğitimleri.

Ekonomik Fiyatlar ve Taksit

Dans severlerin bütçelerine dost olacak, kolay ödeme ve taksit seçeneklerinin sunulduğu dans kursu fiyatları.

Özel Ders ve Organizasyon

İstediğiniz dans eğitimi için size uygun gün ve saatlerde özel program, etkinliklerinizde dansçı ve şov hizmetleri.

Telafi ve Danışmanlık

Kaçırdığınız dersleri diğer kurlarda telafi etme imkanı ile ders seçimlerinde uzman Fenomen Dans Akademi kurs danışmanlığı.