Zumba Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Formda Kalmanın Yeni Adı: Fenomen Dans Akademi Zumba Kursu

Günümüzün en meşhur danslarından olan, kadınlar arasında zayıflamaya yardımcı olduğu konusu her fırsatta açılan Zumba, Salsa ve Fitness hareketlerinin karışımı, Kolombiya’dan çıkan bir dans. Zumba kursu ile kilo vermek çok kolay!

Zumba kursu Fenomen Dans Akademi sayesinde bu dansı öğrenebilirsiniz. Neredeyse her spor salonu ve dans kursunda verilen Zumba, form kazandıran ve klasik egzersiz hareketlerini bir kenara bırakan figürleri ile dans etmeyi eğlenerek öğrenmenizi sağlayacak. İster spor ister dans olarak görün farkına varmadan Zumba kursu ile hem iyi bir dansçı hem de iyi bir sporcu olacaksınız. Adana Zumba kursları kampanyalarını kaçırmayın…

Neden Zumba Kursu? En Çok Tercih Edilen Zumba Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki zumba kursu sırasında telafisi.

%100 Öğrenme Garantisi

Zumba kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Zumba kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede zumba kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta zumba kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Daha Enerjik ve Mutlu Hissetmek İster Misiniz? Zumba Kursu Fenomen Dans Akademi!

Zumba kursu ile günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaşırken aynı zamanda kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Katı kuralları olmayan, tamamen dans ederken keyif almanıza odaklanan Zumba’yı 1 – 2 aylık zumba kursları ile sorunsuzca yapacaksınız.

Rahat kıyafetler, spor ayakkabılarla sanki spor yapıyormuş hissi uyandıracak olan Zumba sayesinde doğaçlama olarak dans edeceksiniz. Çukurova Zumba kursları sayesinde daha diri ve fit vücudunuzla kendinize güveninizi artıracak, eğlenceli ve sosyal bireyler olacaksınız.

Çukurova Zumba dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı vakit geçmeden yaptırın!

Zumba Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Zumba kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den zumba eğitimi alabilirsiniz.

Çukurova Zumba kursu fiyatları ortalama 140 TL’dir. Ancak zumba kursu fiyatı; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 100 ile 300 TL arasında değişmektedir. Zumba kursu fiyatları hakkında detaylı bilgiyi size en yakın kurs merkezinden öğrenebilirsiniz.

Zumbanın tarihi 1990 yılında dansçı ve aerobik eğitmeni Beto Perez tarafından keşfedilmesine dayanmaktadır. Zumba dansının kelime anlamı; hızlı bir ritimle dans etmek demektir. Zumba, içinde birçok dansı bir arada barındıran bir fitness çeşidi olarak da bilinmektedir.

Bachata, salsa, cha cha, tango ve bazen oryantal gibi Latin dansları eşliğinde yapılmaktadır. Dansın amacı; vücudu sıkılaştırmak, esneklik kazandırmak ve boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmektir. Adana Zumba dans kursları son dönemde en çok tercih edilen kurslardandır.

Zumba müzikleri arasında başta Cha Cha, Samba ve Rumba olmak üzere Hip Hop, Oryantal, Flamenko ve Cumbia gibi dans müzikleri gelmektedir. Genellikle pek çok müzik türüyle icra edilebilen bir dans olması zumbaya evrensel bir nitelik kazandırmıştır. Ritim bakımından yavaş ve hızlı müzik türlerine göre çalışma programları hazırlanmaktadır. Zumba müzikleri daha iyi spor yapmanızı sağlayacaktır.

Zumba bir dans türü olarak bilinse de zayıflamak isteyen insanların katılım gösterebileceği bir fitness programı kapsamına da alınmaktadır. Özellikle yemeklerden sonra zumba yaparak fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Zumba ile zayıflamak düzenli yaptığınızda elbette mümkündür.

Haftanın 2 günü, 1 saatinizi zumba kursları için ayırarak hem dans edebilir, hem de vücudunuzda istenmeyen yağ oluşumunu ortadan kaldırabilirsiniz. Fenomen Dans Akademi Zumba kursu ile müzik eşliğinde ya da spor salonlarında, kalabalık bir ortamda sosyalleşebilir, kendinizi dansın ritmine adapte edebilirsiniz.

Zumba kursu için kayıt yaptırmak isteyenler zumbayı kimler yapabilir sorusunu sormaktadır. Zumba yapabilmek için iyi bir dansçı olmanız gerekmemektedir. Büyük-küçük herkes Fenomen Dans Akademi zumba kursu ile bu dansı yapabilir. Zumbada kendinizi enerjik ve dinamik hissetmeniz, dans kursuna gitmeniz için yeterli bir neden.

Zumba dans müziğine kulak verdiğiniz anda hareketleri yavaşça sergilemeye başlıyor olacak ve zamanla gerçek bir dansçı gibi kendinizi müziğe bıraktığınızı fark edeceksiniz. Fenomen Dans Akademi’nin dans kursu kapsamında verdiği zumbada herhangi bir yaş sınırı olmamakla birlikte kendini bu dansa hazır hisseden herkes zumba yapabilmektedir.

En Popüler Zumba Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Zumba kursu yorumları ve şikayetleri için internette arama yaptım. Dans akademi zumba kursu önerileri için ilk sıradaydı. Zumba başlı başına bir eğlence. Eğlenmek isteyenlere önerim bu danstır. Dans Akademi’nin eğitmenleri çok iyi ve anlayışlılar.

  Demir Gökmen
 • Arkadaşımın tavsiyesi ile başladığım Zumba hayatımın bir parçası oldu adeta. Yapmadan duramıyorum açıkçası. Herkese de tavsiye ediyorum. Zumba kursu tavsiyesi olarak dans akademinin kadıköy şubelerini de ayrıca öneririm.

  Simge Turan
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!