Yoga Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Sakin ve Huzurlu Bir Hayatın Yolu – Fenomen Dans Akademi Yoga Kursu

İş ve hayat koşuşturmasını bir kenara bırakarak daha sakin bir yaşama adım atmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Yoga kursu ile sağlıklı bir hayat sizi bekliyor. Ruhsal ve fiziksel sorunlarınızla başa çıkmanın en etkili yolu olacak Yoga kursları ile vakit kaybetmeden tanışın…

Yoga kursu Fenomen Dans Akademi sayesinde bu kültürü yakından tanıyacaksınız. Kökeni Hindistan’a dayanan, ruhsal ve bedensel huzuru bulmaya yönelik bir felsefe olan Yoga, kendinizi tanımanıza ve hayata farklı bakmanıza olanak sunacak. Yoga sayesinde canlı cansız her şeye sevgi besleyeceksiniz. Adana Dans kursu bünyesinde yer alan yoga kursları ile hayatınıza kalite katacaksınız.

Neden Yoga Kursu? En Çok Tercih Edilen Yoga Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Yoga kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Yoga kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki yoga kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede yoga kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta yoga kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Bedeninizi Kontrol Altına Alın! Yoga Kursu Fenomen Dans Akademi!

Hem bedeninizi hem de nefesinizi kontrol etmeyi öğreneceğiniz, kan basıncınızı ve dolaşım sisteminizi düzene sokacak, sinir sistemi sorunlarını çözecek, depresyon durumlarını ortadan kaldıracak muhteşem bir yöntem ile karşı karşıyasınız! Çukurova Yoga kursu sayesinde hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız!

Düzenli bir yoga kursu programı ile 2 – 3 ayda tek başınıza Yoga yapıyor seviyesine ulaşır, dayanıklılığınızı ve sınırlarınızı keşfedersiniz. Yoga’ya bir kere başladığınızda hayatınızın vazgeçilmezi olacağını söylememize gerek yok herhalde…

Fenomen Dans Akademi eğitimlerinden olan yoga kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Çukurova yoga dans kursu fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Yoga Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Yoga kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den yoga eğitimi alabilirsiniz.

Çukurova Yoga kursu fiyatları ortalama 200 TL’dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına, özel yoga kursu olarak alınıp alınmamasına göre 150 ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel yoga kursu fiyatları için eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Yoga, içerisinde pek çok tekniği barındıran ve uzun bir sürede öğrenilen yaşam felsefeleri arasında yer alır. Dolayısıyla yoga kursu 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanamaz. Yoga yapmak isteyen kişi, bu felsefeyi yaşamına adapte ettiği sürece daha çok bilgi edinecektir.

Fenomen Dans Akademi Yoga kursu süresi minimum 2 ay ile 4 ay arasında değişmektedir. Bazı yoga kursları eğitim takvimlerini 6 ay ile 1 yıl arasında düzenleyebilmektedir. Güncel yoga kurs süreleri için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yoga kursunda neler öğreneceksiniz merak ediyorsunuz değil mi? Başlangıç sürecinde yoganın temel tekniklerini öğreneceğiniz yoga kursları boyunca eğitmeninizin komutuna göre daha ileri seviyelere geçebileceksiniz. Yoga kursuna terapi amaçlı gelen tüm kursiyerler kısa sürede kendilerini geliştirebilecekleri gibi şifalı yoga, Yin yoga, nefes çalışmaları, güç egzersizleri gibi teknikler de öğrenebilecektir.

Yoga kursunda öğrenecekleriniz geleneksel yoga teknikleriyle de pekiştirilecektir. Adana Yoga kursları, 3-7 yaş arası çocuklar için de çalışma programları içermektedir. Yoga kursunda neler öğreneceğiniz hakkında güncel bilgiler almak isterseniz yoga kursu merkezlerini arayabilirsiniz.

Hamileler için dolaşım sistemini güçlendiren ve ağrıları, duruş bozukluklarını ortadan kaldıran hamile yogası karın kaslarının rahat çalışabilmesine olanak tanımaktadır. Doğum anında yaşanan stresi minimum seviyeye indiren hamile yogası anne adayının kendini rahat bırakabilmesi ve kolay doğum yapabilmesi için son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir doğum öncesi meditasyon yöntemi haline gelmiştir. Hamile yogası fiyatları ve ders programı hakkında güncel bilgi almak isterseniz yoga kursu danışmanlarını arayabilirsiniz.

Günümüzün en çok tercih edilen meditasyon yöntemlerinin başında gelen yoga, Hindistan kökenli bir yaşam felsefesi olarak tanımlanmaktadır. Yoganın amacı, kişiye huzur ve mutluluk verebilmek, stresten ve kötü enerjiden uzaklaşmasını sağlayabilmektir.

Çoğu zaman dini bir inanış biçimi olarak tanımlanan yoga bu tanımdan uzaktır. Yoga, insanın kendisini ve evreni en derin duygularla tanıyarak iyiliğe ve sevgiye yönelmesidir. Yoga kursları da insanın kendisini ve evreni keşfetmesini sağlamaktadır.

En Popüler Yoga Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Eşimin ısrarı ile başladığım yogayı bırakamaz hale geldim. Sağlıklı bir yaşamın sırrı bence yogada saklı. Size de tavsiye ederim. Yoga kursu tavsiyesi olarak da Dans Akademi’yi öneririm.

  Adem Candan
 • Yoga’ya Dans Akademi eğitmenim ile başladım ve 1 yıla yakın bir süredir yapmaktayım. Eğer siz de hayatınızı daha sakin bir yöne çevirmek istiyorsanız yogayı denemelisiniz. Yoga kursu önerileri arasından bence seçiminizi dans akademiden yana kullanın.

  Leyla Batur
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!

%100 Öğrenme Garantisi

Yoga kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Yoga kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki yoga kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede yoga kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta yoga kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Videolar