Tango Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Tutku ve Aşkın Dansı İle Tanışın – Fenomen Dans Akademi Tango Kursu

Yine Latin Amerika’da doğan ve dünyayı kasıp kavuran danslardan biri; Tango dansı, sokaklardan dans kursları dans pistlerine uzanan, aşkı ve tutkuyu en iyi yansıtan türlerden. Daha çok Arjantin Tango adıyla anılan ve farklı çeşitleri olan Tango’yu deneyimli Tango kursu Fenomen Dans Akademi eğitmenlerinden kısa sürede öğreneceksiniz. Tango kursu ile kaliteli bir dans eğitim programları sunuyorlar.

Dramatik yapısı, tango dansı sırasında doğaçlamaya olanak tanıması, temelinde aşkı ve melankoliyi barındırması özellikle birbirine aşık çiftlerin dansı haline getiriyor bu türü. Fenomen Dans Akademi Tango kursu ile ister Salon ister Show tarzı olsun partnerli ya da partnersiz, bu eşsiz tango dansın adımlarını doyasıya hissedeceksiniz.

Neden Tango Kursu? – En Çok Tercih Edilen Tango Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta tango dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

%100 Öğrenme Garantisi

Tango Kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Tango Kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki tango kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Her hafta tango kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Hayallerinize Estetik Bir Adım Atın! Tango Kursu Fenomen Dans Akademi!

Tango dansının belli kurallarının olmaması, doğaçlamaya olanak tanıması ve kendi tarzınızı yaratmanıza imkan vermesi, onu kolay öğrenilir bir dans kılıyor. Ancak kendine özel ritimleri ve duruşlarıyla yine de tango dansının duygusunu tam olarak yansıtmanız için iyi bir Tango kursu şart. Tango dans kursu sayesinde 2 – 3 ayda Tangoyu kendi tarzınızı geliştirecek derecede yapabilirsiniz.

Fenomen Dans Akademi Tango kursu, sevgilinizle ve eşinizle aranızdaki tutkuyu en iyi şekilde göstereceğiniz Tangoyu, daha hızlı öğrenmenizi sağlayacak. Özellikle evlenen çiftlerin ilk dans performansları olan Tango dansı, romantik müzikleriyle de sizi büyüleyecek. Gelin en iyi eğitmenlerden Tango kursu alın!

Elinizi çabuk tutun ve Çukurova tango dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Tango Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Tango kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu , Düğün Dansı Kursu ve Bachata Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den tango eğitimi alabilirsiniz.

Fenomen Dans Akademi Çukurova Tango kursu fiyatları ortalama 150 TL’dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, Tango kursunun bulunduğu ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 100 ile 250 TL arasında değişmektedir.

Fenomen Dans Akademi Tango kursu, her yaştan kişinin katılım gösterebileceği tango dansını sizlere sunmaktadır. Tango kursuna kimler katılabilir sorunuza cevap olarak diyebiliriz ki; bu dans için belirtilen herhangi bir yaş aralığı bulunmamakla birlikte fiziki açıdan belirli bir kilo standardı taşımanız da gerekmemektedir.

Tango kursları ile dansın ruhunu keşfetmek, partnerinizle düğününüzde, özel bir gösterimde veya herhangi bir davette etkileyici bir şov gerçekleştirmek istiyorsanız Fenomen Dans Akademi tango kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Dansa tutkulu olan her yaştan insanın yapabileceği tango dansı, başlangıç seviyesinden uzmanlaşma sürecine kadar kapsamlı hareketleri bir arada barındırmaktadır. Tango kursları, bu süreçlere dahil olmak isteyen her yaş grubu için Fenomen Dans Akademi dans kursu kapıları açıktır.

Fenomen Dans Akademi Tango Kursu eğitimlerinde hareketleri ön plana çıkaracak tango kıyafetleri tercih edilmektedir. Tango Dansının ruhunu temsil eden kırmızı bir elbise, sade bileklik ve kolyeler ile desenli çoraplar da konseptin tamamlayıcıları arasında yer almaktadır.

Erkekler bu dans için tango kıyafetleri seçiminde genellikle siyah bir pantolon ve gömlek ile rahat ayakkabılara öncelik tanıyabilmektedir. Fazla yüksek olmayan, salon konseptine uygun topuklu ayakkabılar da kadınlara feminen ve kışkırtıcı bir görünüm kazandırmaktadır.

Başta Arjantin ve Uruguay tangosu olmak üzere pek çok çeşidi içerisinde barındıran tango nasıl bir dans, çiftlerin tutkulu beraberliklerini konu alan bir danstır. Günümüzde en çok tercih edilen dans kursları arasında bulunan tangonun ilk zamanlarda cinselliği çağrıştırması nedeniyle pek çok yerde yasaklandığı bilinmektedir.

Özellikle salonlarda tercih edilen bir dans olması nedeniyle düğün dansı konseptine de uyum sağlamaktadır. Öğrenme süresince temel adımların ritme uygun dönüş tekniklerinin ve akrobatik hareketlerin önem taşıdığı tango, dans kursu tarafından verilen eğitimle çiftlere uygun bir nitelik kazanmıştır.

Dans etmeyi seven, kendilerini bu dans ile ifade etmek isteyen her çift, dans kursları ile dansın zorluklarının üstesinden gelebilmektedir. Her dansta olduğu gibi bu dansta da öğrenilmesi zaman isteyen hareketler yer alabilmektedir. Ancak bu durumu Fenomen Dans Akademi tango kursları sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz.

Fenomen Dans Akademi Tango kursu ile neler öğreneceksiniz? Tango nasıl bir dans diye merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Fenomen Dans Akademi dans kursları sizlere tangonun temel figürlerini ve profesyonel adımlarını öğretecek.

Genellikle Arjantin tangosuna yönelik uygulamaların tercih edildiği kurslarda temel adımlardan çengel atma tekniklerine, dönüş pozisyonlarından duruş alıştırmalarına, doğaçlama çalışmalarından bakış tekniklerine kadar pek çok uygulamaya yapılmaktadır.

Tango kursu dans eğitimi ile neler öğreneceksiniz? Dans dersi süresince verilen eğitimin ardından çiftler, tangonun tüm tekniklerini öğrenmiş olarak kabul edilmektedir. Birebir alıştırmaların ve kişisel çalışma süreçlerinin de yer aldığı tango kursları ile öğrenilecek her teknik tekrar niteliği taşımalı ve çiftlere has uygulama metotlarını içermelidir.

En Popüler Tango Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar – Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Tangoyu 2 yıldır yapıyorum ve profesyonel anlamda yarışmalara katılmak için en çok önerilen tango kursu Dans Akademi eğitmenleri ile çalışıyorum. Pek çok yarışmada ödül almış olan eğitmenim gerçekten tam bir profesyonel. Herkese tavsiye ederim. Umarım ben de onun gibi zaferler kazanırım.

  Yağmur Öncü
 • Eşimle düğün dansımızı tango olarak seçmiştik. Düğün dansı kursu önerileri arasındaki Dans Akademi dans kursu eğitmenleri ile hazırlandığımız gecede konuklarımızın beğenisini kazandık.Tango dansını öğrenme sürecimiz de çok hızlı ve keyifliydi. Eğitmenlerimize tekrar teşekkürler.

  Jale Akçapak
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!