Çocuk Dansı Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Çocuklarımız Dansla Büyüyor – Fenomen Dans Akademi Çocuk Dansı Kursu

Daha mutlu ve kendini daha iyi ifade eden bireyler yetiştirmek için çocuklarınızı dans etmeye yönlendirin! Sanatla iç içe büyüyen çocuğunuz hem okulda hem de sosyal hayatta daha başarılı olacak. Yeteneklerini keşfeden küçük bireyler çocuk dans kursları sayesinde geleceğin başarılı dansçıları olacak.

Çocuk Dansı Fenomen Dans Akademi, çocuklarınızın yeteneklerini keşfedecek. Bale, Modern Dans, Jazz Dans, Latin Dansları, Hip Hop, Break Dance, Streching gibi geleneksel ve yeni danslarla çocuğunuz alanının en iyi eğitmenlerinden ders alma fırsatı yakalayacak. 3 yaşından 15 yaşına kadar istenilen dansta kaliteli eğitim alma imkanı olacak. Fenomen Dans Akademi sizleri çocuk dansı kursu fırsatlarından yararlanmaya bekliyor…

Neden Çocuk Dansı Kursu? En Çok Tercih Edilen Çocuk Dansı Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Çocuk dansı kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Çocuk dansı kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki çocuk dansı kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede çocuk dansı kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta çocuk dansı kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Geleceğin Dansçılarını Keşfedin! Çocuk Dansı Kursu Fenomen Dans Akademi!

Sosyal hayatta yer edinemeyen, istediği gibi kendini ifade edemeyen, dansa meyilli ancak dans etmek istediğini söyleyemeyen çocuklarınızı dans kursuna yazdırın! Çocuk dansı kursu ile yeni arkadaşlar edinip daha mutlu olacakları ve kendilerini geliştirecekleri bir ortam sunun…

Toplulukla birlikte hareket etmeyi, kendini ifade etmeyi ve vücudunun sınırlarını öğrenen çocuklarınız dansa büyük bir heyecanla bağlanacak,  ikili ilişkilerini geliştirecek ve yeteneklerini keşfederek belki de başarılı bir dansçı olacak. Ona bu fırsatı verin…

Elinizi çabuk tutun ve Çukurova çocuk dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Çocuk Dansı Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Çocuk dansı kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den çocuk dansı eğitimi alabilirsiniz.

Çukurova Çocuk dansı kursu fiyatları ortalama 150 TL’dir. Ancak dans kursu fiyatları; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu ilçeye, kurs günlerine, ders sürelerine, kursiyer sayısına, özel ders olarak alınmasına göre 100 ile 200 TL arasında değişmektedir. Çocuk dansı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için kurs danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Ortalama çocuk dansı ders süresi haftada 1 saattir. Bu süre çocuk dansı kursları tarafından hazırlanan eğitim programına ve kurs günlerine (hafta içi / hafta sonu) bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda çocuk dansı türleri de kurs sürelerini etkiler. Güncel çocuk dansı ders programını ve saatlerini öğrenmek için danışmanlarımızı arayabilirsiniz

Çocukların kişisel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayan en önemli sanatsal aktivitelerden biri de danstır. Çocuk dansı kursu dahilinde jazz, break dans, hip-hop, latin dansları, modern dans, bale gibi pek çok dans türü öğretilmektedir. Çocuk dansı türleri kurslarda farklılık gösterebilir.

Özellikle çocukların ilgi duyduğu dans türlerine yönelik verilen çocuk dans kursları eğitiminin özünde vücudu esnetme, dansa adapte etme gibi kavramlar yer alırken sosyalleşme, yardımlaşma ve disiplin gibi değerlerin pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Çocuk için oyun oynamak ne kadar önemli ise, çocuk dansının önemi de o kadar büyüktür. Eğitimler hem bilgilendirici hem eğiticidir. Bu nedenle çocuklar bu süreci en iyi şekilde değerlendirecek çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Fenomen Dans Akademi Çocuk dansı kursu kaydı yaptırmak isteyenler için en önemli sorulardan biri çocuk dansı kursuna kaç yaşında başlanır sorusudur. Çocuk dans kursu yaş grupları 5-7, 7-9 ve 9-16 gibi yaş aralıklarından oluşmaktadır.

Bale eğitimi almak isteyen çocuklar için çalışmalar 3.5 yaşından itibaren başlamaktadır. Bebek balesi adı verilen sınıflarda da eğitim programları hazırlanabilmektedir.

Çocuk dans kursu yalnızca kişisel gelişime katkı sağlamaz; ileride çocuğunuzun profesyonel başarılara imza atabilmesi için iyi bir aracı olarak bilinir. Bu nedenle çocuğunuz için belirleyeceğiniz kursun bu alanda kendini kanıtlamış eğitmenler tarafından, pedagojik formasyona uygun olarak verilmesi gerekmektedir.

Sosyal becerilerin yeterli düzeyde gelişebilmesi, çocuğun yeteneklerini fark etmesi ve özgüveninin artması, duygularını ifade etmede yaşadığı problemleri aşabilmesi, duygusal ve sayısal zekasının gelişmesi, hayal dünyasında imgelem gücünü arttırabilmesi, ruh ve beden sağlığını geliştirmesi yönünden çocuk dansları büyük bir öneme sahiptir. Çocuk dansının önemi her çocukta farklı şekilde gözlenmektedir.

Özellikle çocuğun doğru bir çevre edinebilmesinde çocuk dans kursunun önemi yadsınamaz. Çocuk dansına kaç yaşında başlanmalı ya da hangi dansı seçmeli gibi sorularınız için çocuk dansı kursları danışmanlarını arayabilirsiniz.

En Popüler Çocuk Dansı Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Hip hop yapmak isteyen kızımızı durduramadık tabi ki kursa yazdırdık. Hip hop kursu tavsiyeleri ve şikayetlerine elbette baktık. Hip hop kursu önerisi olarak Dans Akademi’yi sık sık görmüştük. Kızımız bu kursta çok eğlendi. Umarım ilerde iyi bir dansçı olur. Siz de çocuklarınıza dans dersi aldırın.

  Helin Peri
 • İlkokula yeni başlayan oğlumuzu hem tenise hem de dans kursuna yazdıralım dedik. İnternette çocuk dansı tavsiyeleri ve önerilen kurslar hakkında bilgi aldık. Latin danslarını öğrenen Efe gerçekten daha mutlu bir çocuk haline geldi. Ailelere tavsiyem çocuklarını kurslara yazdırsınlar.

  Remzi Baştaç
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!