Cha Cha Cha Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Hızlı Mı Hızlı Bir Dans! – Fenomen Dans Akademi Cha Cha Cha Kursu

Küba’dan dünyaya yayılan Cha Cha Cha dansı, hızlı hareketler barındıran, canlı ve dinamik bir Latin Amerikan dansı olarak büyüleyici atmosferine sizleri davet ediyor. Cha Cha Cha kursu, sade, neşeli ve eğlenceli yapısıyla kolayca öğreneceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dans sunuyor. Dans kursları sayesinde farklı bir coğrafyaya adım atma şansınız oluyor.

Küçük alanlarda rahatça uygulanması, keskin vurguları ile kalça hareketlerini öne çıkarması, parti havası ile kanınızı kaynatacak Cha cha cha, kaliteli ders programlarıyla sizlere sunuluyor. Cha cha cha kursu Fenomen Dans Akademi ile dilediğiniz kura katılarak ya da özel derslerle bu eğlenceli dansı öğrenmenin tadına varacaksınız. Dans Akademi Cha cha cha kursu Fenomen Dans sizi bekliyor…

Neden Cha Cha Cha Kursu? En Çok Tercih Edilen Cha Cha Cha Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
Katılım Sertifikası

Cha cha cha kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede cha cha cha kursu Dans Akademi.

%100 Öğrenme Garantisi

Cha Cha Cha kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki cha cha cha kursu sırasında telafisi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta cha cha cha kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Neşeli ve Yaramaz: Cha Cha Cha Kursu Fenomen Dans Akademi

Eğer iyi bir sosyal Cha Cha Cha dansçısı olmak isterseniz, 3 – 6 aylık bir sürede Cha cha cha kursu ile bu dansın eğitimini alabilirsiniz. Profesyonelleşmek isterseniz sonu olmayan bir yola girersiniz. Salsa ve Bachata ile birlikte öğretilen Cha Cha Cha sayesinde dans gecelerinin müdavimi olacaksınız.

Erkek ve kadının eğlenceli figürlerle uzaklaşıp yakınlaşmasını sağlayan bu dans, doğaçlama hareketleri ve kıvrak figürleriyle vazgeçilmeziniz olacak. Latin dünyasının tropik havasına girmek ve kendinizi başka bir dünyada hissetmek için Cha Cha Cha kursu doğru seçim!

Elinizi çabuk tutun ve Çukurova cha cha cha dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı vakit kaybetmeden yaptırın!

Cha Cha Cha Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Cha Cha Cha kursu alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den cha cha cha eğitimi alabilirsiniz.

Fenomen Dans Akademi Çukurova  Cha Cha kursu fiyatları ortalama 150 TL’dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 100 ile 300 TL arasında değişmektedir. Cha cha cha kursu fiyatları hakkında bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Cha Cha Cha kurslarına katılmak için bu dansa hevesli olmanız, amatör ve profesyonel anlamda cha cha cha yapmayı istemeniz gerekmektedir. Kursa katılmak için belirtilen herhangi bir yaş ya da beden sınırı bulunmamakla birlikte ça ça öğrenmek isteyen herkes kurslarda eğitim alabilmektedir. İster 10 ister 70 yaşında olun, sadece dans etmeyi isteyin…

Adana Cha Cha Cha kurs fiyatları için danışmanlarımızı arayabilir ve kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz.

Cha cha cha kıyafetleri genellikle salaş, renkli, püsküllü ve kısa elbiselerdir. Erkeklerin kumaş pantolon, kemer ve gömlek gibi tasarımları tercih ettiği dans içerisinde, hareketlerin canlılığını vurgulamak amacıyla parlak renkler ve göz alıcı tonlar ön plana çıkarılmaktadır. Cha cha cha kurslarında ise öğrencilerin rahat edebilecekleri kıyafetler giymeleri önerilmektedir.

Dansın temel figürleri arasında yer alan Şasi adımlar, dansın genel hatlarını oluşturmaktadır. Sağa ve sola Şasi, ağırlığın belirli bir ayak hareketi ile değiştirilerek ritmik biçimde uygulanması anlamına gelmektedir. Sayış ölçeği bakımından 4 ve 1 adımlarına denk gelen bu figür, dansın bütününde yer almaktadır. Cha cha cha kursları sayesinde bu adımları öğrenebilirsiniz.

Bir diğer temel figür olan Check figürü, ağırlığın belirli bir açıyla değiştirilmesinin ardından basit Şasi hareketinin uygulanması şeklinde gerçekleşmektedir. Genellikle geriye ve öne atılan adımlarla ritim duygusunun çiftler aracılığıyla izleyicilerle buluştuğu dansta estetik ön plandadır.

Latin Amerikan dans türleri içerisinde yer alan Cha Cha Cha dansı, 1950’li yıllarda ortaya çıkmıştır. Rumba ve Mambo danslarının bir karışımı olarak bilinen dansın temel özelliği hızlı hareketlere dayalı olmasıdır. Dansın anlamı, İspanyolcaya çocuk bakıcısı olarak yerleşmiştir.

Hareket ve pozisyona dayalı bir dans olması nedeniyle pek çok alanda tercih edilmekte olan dansın figürleri kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Bu nedenle kısa süre içerisinde Amerika’da yaygınlaşan cha cha cha dansı, hem coşkun duyguların hem de aşkın eğlenceli yönünü vurgulayan bir dans niteliği taşımaktadır.

Dansın Latin danslarından farkı dans partnerinin peşinden gitmek, kaçmak, ilişkiyi canlı tutacak figürlerle işve ve cilve yapmak gibi kavramların yaygın olarak kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Fenomen Dans Akademi Cha cha cha kursu bu eğlenceli dansı sizlerle buluşturmaktadır.

En Popüler Cha Cha Cha Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Cha cha cha kursu o kadar eğlenceli bir dans ki saatlerce pistten inmeyebilirsiniz. Öğrenmesi de kolay olan Cha Cha Cha’yı hepinize tavsiye ederim. Cha cha cha kursu tavsiyeleri isterseniz Dans Akademi’yi sizlere öneririm.

  Baran Aksu
 • Salsadan sonra öneri ve tavsiyeler doğrultusunda Cha Cha Cha’yı da deneyerek Latin danslarında ilerlemeye devam ettim. Dans Akademi dans kursu eğitmenleri ile ayrıca Tango ve Bachataya da başlayacağım. Derslikler ve eğitmenlerin tutumu gerçekten mükemmel. Teşekkürler hepsine.

  Pelin Demir
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!