Bale Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Dansların Atası İle Tanışın! Fenomen Dans Akademi Bale Kursu

Dünyanın en köklü danslarından biriyle tanışmaya var mısınız? Tiyatral havası, estetik duruşu, müzikleri ve kuvvetli duygusu ile Bale, özellikle çocuklarınızın gelişimine büyük katkı sağlayacak. Görsel sanatların en büyüleyicisi olan bale dans kursu ile çocuklarınızın sanatı sevmesini sağlayacaksınız.

Bale kursu Fenomen Dans Akademi sayesinde sizlerle buluşuyor! Dansların en kuralcı olanları arasında yer alan Bale’yi, bale kursu programlarımızda uzman eğitmenlerden alarak yeteneklerinizi taçlandırın. Temel adımlarını, duruş ve dönüşlerini, ritimlerini, mimiklerini öğrenerek kendinizi geliştirin. Adana Bale kursları için kaydınızı hemen yaptırın…

Neden Bale Kursu? En Çok Tercih Edilen Bale Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
%100 Öğrenme Garantisi

Bale kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Katılım Sertifikası

Bale kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki bale kursu sırasında telafisi.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede bale kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta bale kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Başarılarla Dolu Bir Kariyer Oluşturun! Bale Kursu Fenomen Dans Akademi!

Elbette yetişkin balesi de var ancak bale denildi mi 4 – 11 yaşlarında eğitime başlamanın daha doğru olacağını söyler eğitmenler. Bu nedenle çocuklarınızı bu yaşlarda baleye yönlendirerek onlara başarılı bir kariyerin kapısını aralayabilirsiniz. Bale kursu kayıtları için geç kalmamanızı öneririz.

Çocuklarınıza estetik duygusunu kazandıracak, bedensel gelişimini destekleyecek, yaratıcılığını ön plana çıkaracak ve sosyalleşmesini sağlayacak bale eğitimleri ile mükemmel bir hediye verebilirsiniz. Dans yeteneği herkesin içinde var, bale kursları ile açığa çıkarın yeter…

Çukurova Bale dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kayıtlar için geç kalmayın!

Bale Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Bale kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den bale eğitimi alabilirsiniz.

Çocuğunun en iyi eğitimi alması her ebeveynin temennisidir. Bu nedenle bale kursu seçimi yaparken pişman olmamak için gerekli araştırmaları mutlaka yapmalısınız. Araştırma yaparken çocuğunuzun yeteneği, ilgisi ve isteğini göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca bale kursu verenlerin ilgili alandaki eğitimlerine ve tecrübelerine dikkat etmeli mümkünse daha önce bale kurslarına katılmış ailelerle görüşerek fikirlerini almalısınız. Bale ders içerikleri de bale kursu seçiminizde belirleyici hedeflerinizden olsun.

Bale kıyafetleri özellikle kız çocukları tarafından büyük ilgi görmektedir. Bale kursu ders içeriklerine ve öğrencinin ilerlemesine göre tütü, point, tayt giyilir. Aksesuarlar da kullanılabilir.

Balenin temel figürlerinin neler olduğunu, koreografiler eşliğinde nasıl bale yapılacağını ve vücudunuzu baleye nasıl adapte edebileceğinizi öğreneceğiniz Adana bale kursları ile balenin yalnızca bir dans olmadığını, duruşunuzu ve sosyal yaşamınızı etkileyen bir sanat olarak yaşamınızda uzun süre yer edinebileceğini fark edeceksiniz.

Kursta öğreneceğiniz figürlerle vücudunuzu baleye adapte edebileceğiniz gibi kendinizi geliştirerek iyi bir balerin ya da balet olabileceksiniz. Bale kurs seçimi yaparken ders içeriklerini de önemsemelisiniz. Çocuğunuzun ya da kendinizin yanlış bir eğitim almasını istemezsiniz. Fenomen Dans Akademi Bale kursları eğitmenlerinizden de bale ders içerikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Balenin pek çok faydası vardır. Bale dans kursları sayesinde göreceğiniz Balenin faydaları:

 • Çocukların dikkatini yoğunlaştırır, hızlı düşürenek çabuk karar vermelerini sağlar.
 • Çocukların duruş ve yürüyüşlerini düzenler, içe basma ve düztabanlık gibi ortopedik rahatsızlıkları ortadan kaldırır.
 • Çocukların hayal gücünü,estetik anlayışını ve yaratıcılık yeteneğini güçlendirir.
 • Koordinasyon becerisini geliştirir.
 • Çocukların yürüyüş ve duruşlarını düzenleyerek estetik bir görünüme kavuşmalarını sağlar.
 • Zamanı iyi kullanmalarını öğreterek, disiplinli çalışma becerilerini arttırır.

Çocukları için bale kursu arayan ailelerin aklındaki en önemli sorulardan biri baleye başlama yaşıdır. Bale eğitimine 4 yaşından itibaren başlanabilir. Daha sonraki yaşlarda da bale eğitimine başlanabilir ancak kas gelişimi çok küçük yaşlarda başladığı için 11-12 yaşından itibaren bale yapmak daha zor olacaktır. Bale başlama yaşı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Fenomen Dans Akademi dans kursu danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

En Popüler Bale Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Melis baleyi televizyonda görünce çok meraklandı. Bale kursu yorumları ve şikayetleri araştırmaya koyulduk. Bale kursu önerileri olarak karşımıza dans akademi çıktı. Kızımız kursa gitmek isteyince tabi hemen kayıt yaptırdık. İlerde büyük bir dansçı olacağını söylüyor. Bale çok faydalı bir dans siz de çocuklarınızı bu dansa gönderin.

  Gözde Yaman
 • Kızımızı eşimin isteği ile Dans Akademi bale kursuna yazdırdık. Eğitmenlerimiz sağolsun çok ilgiliydiler. Kızım da eğleniyor derslerde, değişik bir tecrübe oldu. Umarım dans etmeye devam eder. Bale kursu önerisi olarak size dans akademiyi sonuna kadar öneririm.

  Selim Ali Tanıyan
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!