Bachata Kursu Fenomen Dans Akademi – En Aktif Dans Kursu

Romantizm Doruklarda – Fenomen Dans Akademi Bachata Kursu

“Acılı aşk şarkısı” anlamına gelen, romantik ve samimi hareketleri ile en kıvrak Latin danslarından olan Bachata dansı, duygusallığı ve çekici ritimleriyle aklınızı başınızdan alacak! Bachata kursu ile bu dansı öğrenmek çok kolay! Salsa ve Merengue hareketlerine yakın figürleri ve müzikleriyle Bachata dans kursları sizi de eğlenceye davet ediyor…

Bachata kursu Fenomen Dans Akademi profesyonel eğitmenlerden Bachata kursu eğitimi sayesinde temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve kalça hareketlerini öğrenerek kendinizi ritmin akışına bırakacaksınız. Fenomen Dans Akademi Bachata kursları sizi bekliyor…

Neden Bachata Kursu? En Çok Tercih Edilen Bachata Kursu

 • Daha mutlu ve enerjik olursun.
 • Sosyalleşir ve arkadaş edinirsiniz.
 • Kilo verdirir, forma sokar.
 • Esnekliğiniz artar.
 • Kendinize güveniniz artar.
 • Yaratıcılığınızı geliştirirsiniz.
Neden Fenomen Dans Akademi?
Telafi İmkanı

Kaçırılan derslerin herhangi bir mazeret aranmaksızın bir sonraki bachata kursu sırasında telafisi.

Katılım Sertifikası

Bachata kursu ve özel dans derslerine katılan dans severlerin tümüne katılım ve başarı sertifikaları.

%100 Öğrenme Garantisi

Bachata kursu sonunda öğrenemediğinizi düşünürseniz bir sonraki kursta ücretsiz kur tekrarı.

Her Yerden Ulaşım

Şehrinizin her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bölgede bachata kursu Dans Akademi.

Dans Gecesi ve Etkinlikler

Her hafta bachata kursu dans gecesi, yurt içi ve yurt dışı yarışmalara katılım, sosyal geziler ve aktiviteler.

Kıvraklığınızı Sahnelere Taşıyın! Bachata Kursu Fenomen Dans Akademi!

Temel ve profesyonel Bachata kursu için Fenomen Dans Akademi eğitmenleri ile tanışın! 2 – 4 aylık bir süreçte kendinizi geliştirin ve sahneye çıkacak tecrübeyi kazanın! Dinlemesi bile ayrı keyif olan Bachata kursu müziklerinde dans etmenin keyfine varın…Bachata kursu ile kendinizi yakından tanıyın…

Aşkı ve acıyı bir arada yaşatan Bachata dansında partnerinizle birlikte neredeyse birbirinize düğümlenerek şehveti ve arzuyu yaşayacaksınız. Temel Latin danslarıyla benzer olan figürlerinden ziyade kalça ve bel hareketleri ile kadın dansçıların üzerindeki ilgiyi artıran Bachata kursları, her zaman en çok tercih edilen danslardan biri olacak! Elinizi çabuk tutun ve Çukurova bachata dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Bachata Kursuna Bakanlar Bu 3 Eğitimi De İncelediler!

Bachata kursu eğitimi alan ve bu sayfayı inceleyen öğrencilerimiz Salsa Kursu Tango kursu ve Düğün Dansı Kursu sayfasını da incelediler! Siz de erken kayıt fırsatından yararlanarak Fenomen Dans Akademi’den bachata eğitimi alabilirsiniz.

Fenomen Dans Akademi Çukurova Bachata kursu fiyatları ortalama 150 TL’dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre 100 ile 300 TL arasında değişmektedir.

Fenomen Dans Akademi dans kursu Bachata kıyafetleri; hakkında eğitmenlerinizden bilgi almanızı sağlıyor.

Bachata kursu her Latin dansında olduğu gibi kendine özgü kıyafetleri bulunmaktadır. Bachata kıyafetleri genellikle vücut hatlarını sıkmayan, rahat elbiselerin yer aldığı modeller içerisinde etek ve tayt gibi tasarımları da bulunmaktadır.

Fenomen Dans Akademi Bachata kıyafetleri, erkeklerin kumaş pantolon ve pantolona uygun bir gömlek ile eşlik edebildiği dans, partnerlerin uyumunu sergileyebileceği bir görünüm özelliği barındırmaktadır. Bachata kursu parlak renkler ve topuklu ayakkabılar ile dansın duygusunu yansıtmaktadır. Adana Bachata kursları sırasında ise öğrencilerin rahat kıyafetler giymeleri önerilir.

Fenomen Dans Akademi bachata kursları farklı hareket özelliği barındıran bachata figürleri, hakkında detaylı bilgi vermektedir. Genellikle 4’lük ritim hareketlerinin kalça ile birleştirilmesi sonucu elde edilen bachata figürleri, dansın temelini oluşturmaktadır. Bachata kursu tercihe göre ayağın yere vurulması şeklinde de gerçekleştirilebilen bu hareketin amacı ritmi dans ile birleştirebilmektir. Bachata kursları sırasında temel adımlar ve dönüşler öğretilmektedir.

Yarım dönüşlerle hareketlendirilebilen bachata dansına merengue ve salsa  dansında yapabileceğiniz hareketler de eklenebilmektedir.

Bachata figürleri arasında erkeğin sol ayak figürüyle başlayan dans, kadınların kalça ritimleriyle canlandırılabilmektedir. Bachata kursu ile Slow parçalarla gerçekleştirilen dansta partnerlerin birbirleri uyum içerisinde olması ve estetik açıdan zarif ve tutkulu bir ambiyans yaratabilmesi gerekmektedir.

Bachata kursuna katılmak için herhangi bir kriter bulunmamaktadır. Öyleyse kimler katılabilir? Bu dansı öğrenmek isteyen, kendini geliştirmeyi hedefleyen veya özel yarışmalarda partneriyle birlikte bir bachata dans gösterisine hazırlanan herkes bachata kursları olanaklarından faydalanabilmektedir.

Bachata kursu ile partnerinizle aranızdaki bağ ne kadar güçlü olursa dansa adaptasyon süreciniz de o kadar hızlı gelişecektir. Bachata kursuna katılmak isteyenler fiyatlar ve saatler bölümünden kendileri için en uygun programı yapabilirler.

Genellikle aksak adımlara, kalça hareketlerine ve yakın temasa dayalı olan dansın içerisinde merengue ve bolero hareketleri yer almaktadır. Müziğe eşlik etmeye dayalı olan baçata dansı gitar eşliğinde çalınan parçalarla hareketlendirilmektedir.

Bachata dansının başlangıcında ritim yavaş ve sakindir. Bachata kursu dans eğitimi ile kimi zaman gitara eşlik eden enstrümanlar arasında bas gitar, bongo ve maracas yer alabilmektedir. Bachata kursu dans eğitimi alanlara nasıl bir dans diye soracak olursak, vücut dilinin etkili kullanımını gerektiren bachata dansı, partnerinizle aranızdaki bağın güçlü olmasını gerektirir. Dominik kökenli olarak ortaya çıkan dansın içerisinde kavuşma, özlem, ihtiras gibi temalar bulunmaktadır.

Bachata kursları latin dans grupları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bu dans için aşkların müziği tanımlaması yapılabilmektedir. Nasıl bir dans olduğuna istinaden hem izlemesi hem de yapması keyif veren bu dansın vücut kontrolüne öncelik tanıdığı bilinmektedir. Bachata kursu ile bel bölgesinin etkileyici kullanımının gerektiği dans, özgüven gerektirmektedir. Adana Bachata kursları bu ilgi çekici nedenlerle çok sayıda dansçıya sahiptir, meraklıları da dans kurslarından eğitim almaktadır.

En Popüler Bachata Videoları

En Çok Tercih Edilen Danslar –  Fenomen Dans Akademi Dans Kursu

Yorumlar

 • Ben bachatayı yıllardır yapıyorum ancak hiçbir zaman düzenli olarak devam edemedim. Dans Akademi’den aldığım bachata kursu eğitimi ile kendimi daha hızlı ilerlettim. Ders telafi imkanları da benim gibi düzensiz çalışanlar için ideal. Bachata kursu tavsiyesi ararsanız Dans Akademi’ye ulaşın derim.

  Balım Tarıkoğlu
 • Eşimin ısrarı ve tavsiyesi üzerine Dans Akademi’den Bachata kursu eğitimi aldık. Ben ilk başlarda çok sıcak yaklaşmadım bu işe ancak önerileri uyguladıkça ve dans ettikçe aslında korkulacak bir şey olmadığını gördüm. Eğitmenlerimize emekleri için teşekkür ediyorum.

  Orhan Belek
En İyi Çukurova Dans Kursu - Fenomen Dans Akademi
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri

Her biri alanında ödüllü, yurt içi ve yurt dışı eğitim deneyimi olan uzman kadro.

Size Özel Dans Eğitimi Programı

Ders telafi imkanları, özel dersler ve VIP programlar ile profesyonel eğitim hizmeti.

Uluslararası Standartta Eğitim

Kaliteli ve dansın felsefesine uygun, uluslararası geçerlilikte ders programları.

Ekonomik Fiyat ve Ödeme Kolaylığı

Temel ve ileri eğitimlerin tamamında uygun ödeme koşulları ve taksit.

Öğrencilerimiz Nerelerden Geliyor?

Ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu nedeniyle de tercih edilen Dans Kursu Çukurova Dans Akademi, Adana’nın her semtindeki dans tutkunlarının uğrak noktasıdır. Çukurova dans kursunu tercih edenlerin geldiği lokasyonlar:

 • Yüzüncüyıl
 • Esentepe
 • Toros
 • Gökkuyu
 • Aladağ
 • Ceyhan
 • Karataş
 • Seyhan
 • Yüreğir
 • İmamoğlu

Çukurova dans kursu, Adana’nın her semtinden öğrencilerine eğitim vermektedir. Ev ya da iş yerinize yakın bir yerde, deneyimli eğitmenlerden ders almak isterseniz Dans Kursları Çukurova tam size göre!